| Lyy a întrebat:

am 11 ani si 1.55 inaltime, credeti ca sunt prea inalta?

Răspuns Câştigător
| riciu13 a răspuns:

Fetel pana la varsta de 14-15 ani se maturizeaza dupa care se cam opresc deci peste vreo 3 ani nu o sa mai cresti si nu conteaza inaltimea poate pe la 14-15 ani o sa ai inaltimea de 1.60 deci esti sanatoasa si conteaza si de gena ADN sau cam asa ceva ori cum e ceva stintific la mijloc

4 răspunsuri:
| HermioneLove a răspuns:

Nu esti potrivita! Eu de exemplu am 12 ani si am 1.60 inaltime! Nu ai dc sa-ti faci griji! oh go on
Mai bine mai inalta decat prea scunda! happy

| Slendăriț a răspuns:

Eu am 10 ani si inaltimea mea e de 1.50.Nu cred ca ai de ce sa-ti faci griji.Fiecare e cu inaltimea sa.

| Sabi98Gold a răspuns:

Nup

| 12TeOdOrA12 a răspuns:

Nu conteaza daca esti mai inalta decat ar trebui (cum scrie pe unele site-uri) pentru ca fiecare om are mici imperfectiuni. Si depinde si de familie ( daca si parintii, alte rude sunt inalte ). Eu sunt slaba, dar parintii mei, la varsta mea erau mult mai slabi, deci nu e nimic ANORMAL. Nu iti fa griji!