| TheSmerh a întrebat:

Cum credeti... daca am 1.68 inaltime sunt prea inalta?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu.
Eu am 1.75. happy Dar am 15 ani.
Cati ani ai?

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Banuiesc ca depinde de varsta pe care o ai acum. Pentru o femeie inaltimea de 1, 68 e una medie. Tin minte insa ca pe vremuri, cand eram in clasa a 4-a avea 2 colege care aveau peste 1, 65 dar s-au oprit undeva pe la 1, 75 (asta daca esti mai mica si ti-e teama ca vei deveni prea inalta).

| DyNo a răspuns:

Nu, nu cred ca esti prea inalta.

| KristalPop a răspuns:

Nu, nu eşti prea înaltă, dar contează şi vârsta. Deocamdată eşti perfectă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de vârsta pe care o ai.

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Ai o inaltime buna.

| AlinaToma a răspuns:

Ce varsta ai? si iti pot raspunde acest lucru mai tine si de nu stiu cat de inaltii sunt colegii de clasa si daca tie ti es pare ca esti prea inalta (mult mai inalta decat ei)