| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14 ani. as vrea sa imi fac patratele in cat timp as putea sa le obtin happy?

Răspuns Câştigător
| Alexandr a răspuns:

Daca mergi la sala regulat cate 2 ore, mananci salate, fructe si bei multa apa(nu te infometa-nu ajuta)trebuie sa mergi distante lungi si poti face patratele in 2-3 luni (((: Funda?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În câteva luni dacă le faci zilnic și ai o alimentație bazată pe legume. Poate 3-4 luni.

| vocea a răspuns:

Depinde de organismul tau, de alimentatie si de efort

| NOBODY a răspuns:

Cu multe abdomene, făcute când trebuie. Cu antrenament la sală și cu hrană sănătoasă, în vreo 2 luni.

| FitnessTrainer a răspuns (pentru NOBODY):

Mai exact cand ar trebui facut abdomenelelaughing? Exista un moment anume?

Nu puteai sa recomanzi niste exercitii mai eficiente pentru abdomen? Sau eventual niste cardio pentru slabire? (nu abdomene)

| NOBODY a răspuns (pentru FitnessTrainer):

Ma refeream, nu facute in fiecare secunda a fiecarei zile. Abdomenele se fac cu repaus, cu hrana sanatoasa. El a spus ca vrea sa faca patratele...

| FitnessTrainer a răspuns (pentru NOBODY):

Da, dar patratelele nu se fac cu abdomene pentru ca sunt destul de ineficiente + poti avea probleme cu spatele. Exista exercitii cu mult mai bune decat clasicele abdomene. Revenind, ealtrebuie sa slabeasca pentru a i se vedea abdomenul (patratelele), deci nu exercitiile pentru abdomen (cu toate ca pot fi incluse), dar exercitiile cardio sunt bune pentru el.

| Cheşa a răspuns:

1 săptămâna dar va fi foarte greu... dupa 2 zile nu vei putea ride din cauza durerilor.dar nu face nici o data abdomene dupa mincare