| Mafteian_Alexandra_2001 a întrebat:

Cum pot sa obțin pătrățele in scurt timp?

3 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Cu un abonament la sala de forta. Iti faci abonament pentru o luna de zile apoi o sa vezi rezultatele, dar daca nu vrei sa mergi la sala... incearca niste serii de abdomene. Cauta un site care sa-ti explice, scrie "Antrenament abdominale".

| Miihaa a răspuns:

Trebuie sa ai o alimentatie buna si sa faci ceva sport. Cred ca cel mai bine vorbesti cu un instructor.

| paint9 a răspuns:

Patratele la om slab este ca si titele mari la femeile grase ) succes