| aLoneInDark18 a întrebat:

am 15 ani si nu imi permit sa merg la sala, asa ca mi-am facut un program acasa, cu gantere de cate 5 kg, flotari si abdomene(exercitiile acelea pe care le faci pentru patratele) altceva nu imi permit, si vreau sa stiu daca facand zilnic aceste exercitii ceva timp am sanse sau nu sa mi se mareasca muschii sa stiu, mai ales la maini deoarece sunt mici sa stiu sa nu le fac degeaba zilnic, dau funda.

Răspuns Câştigător
| GabrielKOWALSKY a răspuns:

Da ai sanse, in timp ai sa vezi rezultate, trebuie doar sa faci exercitiile cat mai diverse si eventual sa adaugi si tractiuni daca ai posibilitatea, daca vrei rezultate antrenamentul tau trebuie sa dureze cel putin o ora ( cu tot cu pauze 1min - 2min max ) si vei vedea ca se va cunoaste usor usor

1 răspuns: