| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 50 kg si 1.64m inaltime,credeti ca e bine sa mananc orice,fara sa tin regim?,pentru ca merg la sala si as vrea sa pun masa musculara,si nu as vrea sa tin regim pentru ca sunt slab.E bine daca mananc orice,in general ma feresc de dulciuri si de cartofi prajiti si cipsuri,dar in rest mananc orice chiar si paine mananc cam o paine pe zi, pentru ca nu pot manca mancarea doar cu 3 feli de paine, nu ma simt satul doar cu 3 feli

1 răspuns:
| Daniel2836 a răspuns:

Nu e nimic dacă mănâci pâine, a din contra conține carbohidrați necesari corpului uman, evită prăjelile în eces și vei fii ok big grin!