| user1234554321 a întrebat:

am 65 kg si am inceput sa fac sport in fiecare dimineata:20 min pe bicicleta si 20 exercitii fizice pe langa faptul ca nu mananc aproape nimic toata ziua.
in 2 saptamani cam cate kg ar trebui sa slabesc? multumesc

scuza-ti categoria

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja ma doare capul la cate posturi de genul vor fii. daca tu nu mananci mai nimic ma intreb cum naiba poti face exercitiile alea. cat slabesti habar nu am dar sa stii pentru anii ce vin, numai fa prostia asta. apucate cu cateva luni inainte de vara nu mereu cu o saptamana inainte. sau fa sport mereu, degeaba stai si slabesti acum 5 kg si dupa le pui pe tine inapoi in 2 zile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ps, faza cu nemancatul e o prostie. daca mananci sanatos si faci sport calumea nu ti se pune grasime. chestia asta cu nemancatul gresesc multi

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Nu trebuie să nu mănânci nimic, îţi trebuie energie deci alege nişte legume din următoarele, poţi face salată din ele:

sfatulparintilor.ro/familie-parinti/alimentatie-sanatoasa/100-de-alimente-sanatoase-pentru-buna-functionare-a-organismului/

Alergi. alergatul contează şi nu sta în pat, hidratează-te mult.

| Moonlight15 a răspuns:

Printesa, nu te infometa laughing. Fa sport, mananca sanatos, tot este sezonul fructelor si legumelor.Nu te gandesti ca daca nu mananci nimic poate lesini sau faci altele...