| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare la care as vrea sa raspunda doar cei care au multa experienta, adica expertii, maestrii, culturistii, oamenii inteligenti care au studiat acest sport, deci intrebarea : De cate ori pe zi, cate cupe la o administrare ( de ex : Dimineata 2 cupe cu 800 de ml de apa sau lapte, am dat doar un exemplu ), si cati ml de apa/lapte sa pun la acest supliment http://www.megaproteine.ro/......ner-2-7kg/ sa se puna pe mine cat mai multa masa? ( Am 58 de kg si 1.73 inaltime - 17 ani ) Va multumesc anticipat, ma bazez pe voi, o zi faina si cat mai multe reusite sa aveti!

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Cum scrie in descrierea produsului atat trebuie sa iei, iti indica atat cat este nevoie pentru dezvoltarea masei musculare.

| CuriosEL a răspuns (pentru SiLaS):

Multumesc :*!

| Vladut650 a răspuns:

Cum adica? Pe site zice clar cum sa o iei, si zice clar asa

ATENTIE: A nu se depasii doza recomandata pentru consumul zilnic.

Iei o cupa dupa antrenament cu 400-500 ml de apa, nu cu lapte pentru ca laptele incetineste absortia de proteine. Si iei o cupa seara inainte de culcar cu 400-500 ml de lapte, doar atunci e recomandat sa iei cu lapte.