| Windwalk3r a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare. Echipa de fotbal din liga a 2-a a orasului face selectii pentru lot, ce fel de probe se dau? Cat dureaza probele si cum ma pot pregati pentru ele?

Mersi, va dau si funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum tu stii cat de bine joci, e bine ca ai rezistenta o sa te ajute mult, daca stii si cu mingea cat de cat poti sa te duci, merita incercat, daca stii ca dai pe langa ea nu merita sa te faci de ras laughing

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e selecție pentru fotbal, asta trebuie să demonstezi la probe, că știi să joci. Dacă știi fotbal (deja) nu ai ce să mai pregătești. Dacă nu știi, tardiv

| Windwalk3r explică (pentru sierra1):

Sunt probe de fotbal, da. Cum demonstrez ca sunt potrivit pentru postul de fundas dreapta? Rezistenta am, sprint am, inaltime nu am dar am saritura in inaltime buna.

| sierra1 a răspuns (pentru Windwalk3r):

știu ei cum să facă. Fii sigur că dacă ești valoros, te selectează!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai mai facut fotbal de performanta pana acum mai bine stai acasa, trebuie sa ai multe antrenamente si conditie fizica, altfel e foarte foarte greu

| Windwalk3r explică (pentru anonim_4396):

Rezistenta am pentru ca alerg seara si fac baschet de 4 ani, fotbal de performanta nu am facut dar am mai fost la cluburi cand eram mai mic. Ce zici?

| Windwalk3r explică (pentru anonim_4396):

Mersi de sfat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Windwalk3r):

Acum tu stii cat de bine joci, e bine ca ai rezistenta o sa te ajute mult, daca stii si cu mingea cat de cat poti sa te duci, merita incercat, daca stii ca dai pe langa ea nu merita sa te faci de ras laughing