| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu un program de exercitii pentru slabit(eficiente!) sau doar niste exercitii simple(pe care le-ati urmat) care au dat rezultate bune! va roog! ps:si cam cat de mult ati slabit cam intr-o luna cu ele! Funda:*:*

1 răspuns:
| ioana_5584 a răspuns:

Buna.
http://www.youtube.com/user/FitnessHomeClub#g/u
eu fac exercitiile astea de 1 luna si mi-a fost destul de greu la inceput dar dupa 2 saptamani s-au vazut rezultate.sunt foarte eficiente crede-ma...merita sa incerci si de asemenea trebuie sa tii un mic regim cum ar fi sa mananci cu 3 ore inainte de culcare, sa nu mai mananci dulciuri, sa nu bei bauturi carbogazoase si sa mananci putin si des. Daca ai sa faci toate aceste lucrui rezultatele nu vor intarzia sa apara...multa bafta!