| Espro7 a întrebat:

as vrea sa stiu daca acest program de sala este bun pentru mine ..sa nu fie prea solicitant, si daca nu ma puteti sfatui cu modificari?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"acest program de sala", care program? spune-ne si programul

| Espro7 explică (pentru Cosmin86):

Pai de exemplu acesta ar fi bun? ..nu mi se pare prea incarcat si paremi`se ca e pauza suficienta intre ele...

Luni:spate+trapez
Marti:picioare
Miercuri:piept+umeri
Joi:pauza
Vineri:biceps+triceps

Cum ti se pare?

| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Intra pe http://www.strongbodybuilding.ro/forum/ si gasesti unele raspunsuri pentru aceasta intrebare, si daca te intereseaza in mod special poti adresa tu o intrebare despre programul care il doresti Andrei Lucian Rusu antrenor fitness si culturism(id:instructor.personal)