| rebelandreea2001 a întrebat:

Buna,as vrea sa va intreb ceva......as vrea sa slabesc,sunt plinuta nu stiu cate kg. am dar se vede,cum pot sa slabesc repede,pana se termina anul scolar, si daca raspundeti spuneti-mi si cu ce sa ma imbrac.
funda

Răspuns Câştigător
| rocket a răspuns:

Pe www.dieta-mea.ro gasesti foarte multe moduri de a slabi, iar cititoarele noastre ne-au lasat comentarii cum au reusit sa slabeasca. Alege-ti dieta pe care crezi ca o poti urma sau exercitiile pe care poti sa le faci zilnic. Succes!

3 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Pai da mai multe detalii. Cantareste-te si masoara-te in inaltime. Nu putem ghici cum arati, deci nu iti putem spune cat si cum sa slabestihappy

| Marius1985 a răspuns:

Inceraca UltraSlim, sunt eficiente, si nu am avut efecte secundare de la ele: http://track.ultra-slim.ro/product/Ultra-Slim/?pid=121&uid=1419

| CEstLaVie a răspuns:

Du-te la sala