| Cookie28 a întrebat:

BMX-urile sunt comode? Merg greu? dau funda.Ms.

Răspuns Câştigător
| RaduBoss98 a răspuns:

Bmx-urile nu sunt chiar comode, deoarece sunt facute sa pedalezi in picioare, dar desigur saua e reglabila, si daca iti iei un bmx nu o sa mergi greu deloc pentru ca bmx au foaia, roata zimtata de la pedale, mai mica. Asta face.foarte usor pedalatul, nu uita insa ca nu are viteze si ca e pentru scheme nu meaparat ca sa fie comoda.

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Am avut un BMX când eram mai mică şi mi-a plăcut mult bicicleta aceea, mergea bine.
De ceva timp am numai biciclete de la DHS şi încă o firmă care am uitat cum se numeşte.
Pa-pa.

| Grimmjow69 a răspuns:

Biciclişti si sportivi.e cu totul altceva bmx-urile sunt facute ca sa executi diferite miscari, nu cred ca sunt comode pentru ca sunt mici si trebuie sa stai mai tot timpul in picioare.

| FURRIA a răspuns:

Da merg greu si sunt comode.

| kiddu01 a răspuns:

Depinde, sunt mai multe feluri de BMX`uri. Am avut si eu unul, era comod, mergea repede, si avea si inele pe rotile din spate si ale din fata.Acum conteaza cum til modifici si tu...

| Sabiee a răspuns:

De pinde de BMX. acuma na daca ai destui bani de cheltuit pe prostii laughing as zice sa iti faci tu unul la comanda adica cum vrei tu sa fie.Dar iti spun o sa te coste ceva.Dar daca este prima data cand iti iei un bmx iti sugerez sa iti cumperi un jumper, este usor si ieftin (400 ron ) daca nu mai ieftin. Oricum in general bmx-urile sunt usoare iti dai si tu seama sunt pentru trick-uri. laughing Sper ca te-am ajutat. happy