| SweetySweet a întrebat:

Vreau să am și eu pătrățele! Nu am burtă, si din cauza asta ma gandeam ca pot obtine repede pătrațele!? Ce exercitii imi recomandati si cam câte? ( in cat timp voi vedea rezultate?) multumesc! fundă răspunsul care mă ajută!

4 răspunsuri:
| Asdffd a răspuns:

Prin miscare[sport]
Sau sunt niste pastile care iti fac patratele.varumiu ia` d'alea si vad. ca'si fac treaba:]

| MindExplode a răspuns:

Abdomene 30 dimineata si seara
Alergatul
Inotul
Trebuie sa tii o dieta sa consumi mai multe fructe si legume.

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Deseneazati cu marcaru laughing! iti poti face un abonament la sala si dupa cateva luni o sa fi freshwinking cu patratele desigur

| express11 a răspuns:

Fa abdomene cu miinile la ceafa!