| OMEGALIN a întrebat:

Buna!
Ce exercitii se pot face acasa?
De exemplu:flotari...
Chestii de genul,am si o masa pentru abdomene si o gantera, as dori o lista cu tot felul de exercitii ce se pot face cu atat...

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cardio Shaun T - Insanity workout
culturism bodybeast sau p90x dar trebuie sa cumperi gantere si eu mas apuca dar nu am
recomand karate Les Mills Combat ~ Ultimate Warrior
daca te apuci de ea nu-i mult 3 ore pe zi e super
in programe sunt tot felul de excertiti daca vrei yi le dau gratis
cardio slabeste e fb inainte de a face cultirism da oxigen muschilor
culturismul are rolu de a creste forta musculara
karatele sa isi folosesti corpul
bafta multa nu uita de fitness brain foarte important plus o alimentatie sanatoasa fara cardio muschi nu au oxigen, fara culturism pierzi din muschi fara alimentatie sanatoasa nu vei avea rezultate bune bafta multa, cu cat ai cumparat gantera? apropo p90x e confunzie musculara adica creste muschi aia se adapteaza in timp la flotari numai creste asa ca trebuie confunsi dar nu ca incepator si ca practicant si eu as descarca body beast sau p90x nu stiu

| OMEGALIN explică (pentru RAY):

"cu cat ai cumparat gantera? "
Am luat-o impreuna cu masa de abdomene de la niste rude, erau 2 gantere si masa...eu le-am luat undeva la 100 lei, dar ganterele sunt foarte mici si ma gandesc sa imi iau ceva mai greu, pentru ca nu au decat 1, 5 kg fiecare...
Multumesc pentru restul si pentru site big grin...

| RAY a răspuns:

Http://www.culturism.ro/antrenament/ uite aici tot felul de excertiti fizice

| perladunarii a răspuns:

Poti face abdomene, daca e prea usor poti tine gantera pe tine, genoflectiuni cu gantera in brate, poti ridica gantera deasupra capului tinand-o intr-o mana!

| Marius1985 a răspuns:

Uite aici exemple de antrenamente: http://steroizi.ro/articole/antrenamente_facute_acasa.php cred ca se pot face acasa toate!