| qwqwwwq a întrebat:

Buna cei de pe TPU! ce materii ar trebui invatate mai bine la scoala pentru a urma meseria de kinetoterapeut? (sora mea vrea sa stie ) (scuzati categoria )

Răspuns Câştigător
| Caracter3 a răspuns:

Toate! Orice e necesar in viata!

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Biologie, e cea mai importanta.

| BTWIN a răspuns:

Biologie si chimie happy

| Catalinhhh a răspuns:

Biologie, chimie și sport(nu se învață, dar se practică)...
Nu prea contează materile dacă e bună în ceea ce face va ajunge undeva sus. happy Nu totul se rezolvă cu teorile învățate în școlii.

| thebest7ionut7 a răspuns:

Chimie,matematica,biologie

| JohnnyBi a răspuns (pentru thebest7ionut7):

Matematica? ii faci raza cercului la mana unui om cu handicap locomotor? calculezi diagonala membrului cu pareza? laughing