| Eka7Lyzza a întrebat:

Cine stie ce materii v-oi avea in clasa a 7a daca sunt din Bucuresti? Am inteles ca; se tine cont de judet in functie de materii. As vrea sa primesc raspunsuri de la cei care au trecut acum clasa a 8a. thx.

ofer fundita love struck si scuzati`mi categoria

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar chimia e noua. Eu nu am auzit ca se tine cont de vreun judet, dar in fine.

1 răspuns:
| Buuff a răspuns:

Am trecut a 8-a rolling on the floor) si cine ti-a zis ca tine cont de judet. sunt din bucuresti si in toata tarase fac aceleasi materii. pai vei face tot ce-ai facut in clasa a 6-a plus chimia. deci vei avea o materie in pluswinking. bafta! :*