| anonim_4396 a întrebat:

Centura din neopren e folositoare pentru slabit in zona abdomenului? Adica daca o folosesc in timpul exercitiilor fizice

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Nu,deficitul caloric slabeste doar el simplu, ce naiba face curea aia? inclazirea abdomenului nu inseamna ca slabesti si ca transpiri =elimini apa din corp dai in pietre la rinichi in timp, totul e cat manci, manci putin imposibil sa nu slabesti nu se poate asa ceva

aceste persoane nu au nevoie de centuri

http://sanatate.bzi.ro/cele-mai-infometate-natiuni-din-lume-40822

eu nu vb de foamete si de deficit caloric