| Ionutz_1356 a întrebat:

Salut centura pentru slabit din neopren daca o folosesc in timp ce fac sala va da rezultate mai mari la arderea grasimilor? multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu, nu arzi mai multe calorii daca ai o centura, asta e o aberatie.

Tine-te de treaba si o sa slabesti treptat si sigur, lasa aberatiile.

| Rawrrr123 a răspuns:

Nu, nu are rost sa dai banii pe ea.Astea sunt mai mult povesti, ca tii aia la brau cand faci sala si sabesti. Daca vrei sa slabesti alearga, mergi pe bicicleta. Eventual incearca cu folie de plastic, sau un prosop in jurul taliei, si apoi o centura pentru spate ca sa te convingi ca nu faci mare lucru.