| BRONSON33 a întrebat:

Cum distrug (elimin) grasimea depe solduri? Exerciti pentru acasa daca este. Multumesc anticipant.

3 răspunsuri:
| UtilityHelper a răspuns:

Lasa grasimea de pe solduri si du-te la scoala. Exerciti? anticipant? exerciti daca este? Ma te-ai facut de ras in fata a mii de persoane.Dar ce sa mai zic.e plin de din astia ca tine...

| BRONSON33 explică (pentru UtilityHelper):

"e plin de din astia ca tine..." o propozitie nu se incepe cu litera mare? Am pus intrebrea sa ma ajute cineva nu sa vina si sa comenteze unu ca tine. Hai valea in *#$^@.

| SanduINFINITE a răspuns (pentru BRONSON33):

Asa ma bravo