| Emyysool a întrebat:

Eu sunt in clasa a cincea, si sunt destul de scunda. Sunt a doua cea mai mica din clasa la inaltime, si a doua cea mai mare fata la ani. Ce as putea face ca sa ma inalt? Dar se poate? Din clasa a treia, pana acum in clasa a cincea am facut sport (handball), iar vara ma jucam voley sau tennis, cu o prietena. Dar tot nu mi se pare ca ma inalt. Poate doar putin... Ce as putea face? happy Dau funda kisskiss

Răspuns Câştigător
| NesSquick a răspuns:

Încearcă să practici baschetul! Oricum, este ceva normal ca în clasa a 5-a să fi scundă... media de înălţime la 11-12 ani este 1.50 - 1.55 maxim! Poate că este ceva genetic treaba cu înălţimea mică!

2 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Te apuci de inot.

| torettoFL a răspuns:

Baschet!