| 03Didy03C a întrebat:

Ce as putea face\manca pentru ca vara asta sa mai cresc in inaltime si sa ma dezvolt pana cand incep anul scolar din nou. Tate fetele de la mine din clasa sunt mai dezvoltate. Eu am sanii mici, sunt scunda ( de 1, 45 crying ) iar celelalte colege sunt mult mai dezvoltate. Eu sunt si cea mai mica din clasa, si ma simt ciudat. Deci ceva care sa ma dezvolte, sa ma inalte de mancat sau sport sau ceva ( eu vara asta voi face inotul, dar alt sport de facut acasa, stiti? )?
Pleasee ajutati-ma! happy Dau fundita happy :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Iei niște pastile înainte de culcare, se numesc HGH Support si se combină cu Arginina bine, astea te vor ajuta sa crești, cu atat mai bine cu cat faci înot sau orice altă activitate happy

| 10Bubico a răspuns:

Incearca sa joci volei.

| Stefi3Unicorn a răspuns:

Daca vrei sa fii mai inalta incearca sa dormi mai mult si sa faci bascket. Iar ca sa fii mai dezvoltata incearca sa mananci sanatos:multe fructe si legume, etc. Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| Ground09 a răspuns:

Pentru inaltare poti incerca exercitiile de streching, gasesti pe net o multime de variatii.