| obsercvayr a întrebat:

folosesc de vreo 4 zile creatine de la redis in forma de pastile. Imi puteti spune va rog cate grame are o pastila? si cum se administreaza? cate pastile iau pe zi?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Folosesti de 4 zile si nu stii ce concentratie au, ce contin exact si cate sa iei?

Chestiile astea trebuia sa le stii INAINTE sa cumperi un produs.

Te-ai comportat exact ca un copil mic, care cumpara si el ceva fara sa aiba habar despre ce e vorba

| criss89 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa studiezi prospectul exista mai multe concentratii