| BRONSON33 a întrebat:

Hey! Cate grame are lingurita din "CREATINE MONOHYDRATE" de la "ProNutriton"? (lingurita care se afla in cutie)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...m-am gândit la lingurita normala.
Pai e gradata, acea lingurita poate avea 10-15g

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 grame.

| BRONSON33 explică (pentru anonim_4396):

Sigur?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BRONSON33):

In mod normal o lingurita are 5 grame. Daca e sa masori cu lingura, gramajul ar fi de 10-15.

| BRONSON33 explică (pentru anonim_4396):

Asa arata si ila din cutie : http://s1.thcdn.com/productimg/0/600/600/67/10530367-1347644514-127733.png
Ista e voare de 5 grame?

| BRONSON33 explică (pentru anonim_4396):

Mersi, meriti o funda da o sa mai pun odata intrebarea sa vad ce scrie si alti. :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru BRONSON33):

Hmmm...m-am gândit la lingurita normala.
Pai e gradata, acea lingurita poate avea 10-15g