| AnaMariaGr a întrebat:

Buna!
Intr-o intrebare anterioara spuneam ca sunt in cautarea unui costum de baie pentru cursuri de inot... Ei bine, acum tot caut un bazin de inot pentru incepatori, am gasit, oarecum, dar site-urile n prea imi pot da atatea detalii si decat sa sun si sa iti faca reprezentatii cluburilor iluzii, mai bine nu mai sun.
Caut un bazin in Bucuresti, cu urmatoarele conditii:
-cursuri de inot pentru incepatori (am 15 ani!)
-sa aiba cam 8 sedinte pe luna. (de 2 ori pe saptamana, sau si 3)
- pretul abonamentului fiind cam 200 lei-210-220 lei...
-eventual prin sector2/3/4.
Adaugati-ma aici : ann.kidd1, ca sa putem vorbi mai pe larg... MULTUMESC ANITICPATTT!

1 răspuns:
| Mitzu_Mihai_1999 a răspuns:

Poti gasi pe acest site http://aqua-sport.ro/locatii/;) si se mai fac si cursuri de inot la strandul, Divertilend :D