| VladaDoll a întrebat:

Ma voi apuca de inot saptamana viitoare, ce costum de baie vi se pare potrivit pentru cursuri? Adica e vorba de un bazin acoperit... o sa para ca ma dau mare daca imi iau costum intreg?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Eu nu suport costumul dintr-o singura piesa. Dar la bazin este recomandat! la mare insa, nu-ti recomandbig grin!

5 răspunsuri:
| bubu_7778 a răspuns:

Dupa parerea mea nu te dai mare...Este stiut faptul ca aceste costume, intregi se folosesc in principal pentru piscina, bazin etc.

| NoName_9903 a răspuns:

Ai nevoie de costum intreg, ar parea ca te dai mare doar daca ai purta un costum cu tanga si push-up :-).
Vei invata sa sari in apa, nu vrei sa alergi prin bazin dupa sutien...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Și eu practic acest sport.
Mergi cu un costum întreg.
Nu te dai mare de loc.
Înotătoarele sunt echipate cu costume întregi.
Antrenament sănătos și corp frumos.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bazin de regula se foloseste costumul intreg! Deci este ok!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu fac inot de performanta si iti sugerez sa iti iei un costum intreg si fii sigura ca nu te dai marewinking