| ir3al a întrebat:

Intrebarea mea este :cum sa fac muschi si sa am un corp frumos(picioare frumoase , abdomen plat .etc) Spuneti-mi exercitii , cure sau orice altceva considerati voi ca este bun.Apropo , sunt fata.Dau si funda si multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=iWxM995gDDA
facute de 2 ori pe zi, fara a neglija nici 1 zi, intr-o luna vei avea abdomen perfect plat, va fi f greu la inceput dar te obisnuiesti, bafta

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sara2):

In fiecare zi => supra-antrenament

| Dana211 a răspuns:

Poti face pilates! Sunt o multime de filmulete pe youtube care it arata cum. Dar cel mai bine e sa te apuci de un sport. Volei-ul te ajuta sa ai un corp foarte frumos

| Deyush08 a răspuns:

Fa un sport si te dezvolti foarte frumos.

| John90 a răspuns:

Buna banuiesc ca acasa te referi sa faci aceste exericiti pentru acasa poti face genofelxiuni pentru picioare ridicari pe varfuri pentru gambe, abdomene pentru abdoment poti incerca si flotari pentru definirea pieptului

| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Ai putea sa mergi la o sala de fitness. Eu zic ca nu ai nevoie de muşchi. Eu de exemplu din dorinta sa am un corp frumos fara celulita am mers la sala dar la sala nu faceam doar fitness ci si culturism. Acum am gambe coapse si fese care nu mai sunt deloc feminine iar sanii nu mai sunt asa cum ar trebui. Deci gandeste-te la dorinta de a avea muschi. Daca vei merge la sala axeaza-te pe bicicleta banda si abdomene.

| Julienne a răspuns:

Iti recomand cu caldura exercitiile facute de Tiffany http://www.youtube.com/user/TiffanyRotheWorkouts, iar daca vrei ceva profesionist incearca http://www.youtube.com/user/charliejames1975.