| obsercvayr a întrebat:

Penteu cei care fac sala am o intrebare. Cum naiba, luni aveam 41 in brat. Marti am avut 41, 5 si am avut pana acuma. Acuma am iarasi 41. De ce?

6 răspunsuri:
| obsercvayr explică:

Love, sa vezi ce o masor pe mama tawinking m-am masurat a 3-a zi dupa ziua de brate.

| RAY a răspuns:

Muschi sunt apa mare parte, poate ca ai dat apa din ei

| alin100 a răspuns:

Poate ai masurat dupa antrenament si de aceea.In timpul antrenamentului bratele iti cresc cu 1-2 cm, iar dupa intensitatea antrenamentului vei vedea.

| lovee2015 a răspuns:

Pentru ca esti prea prost si nu sti sa masori

| Dumitrumarian a răspuns:

Deoarece nu ai m-ai ridicat greutati si a trecut mult timp

| ADMieluGBI a răspuns:

Dupa ce vii de la sala muschii sunt incordati.A doua zi de relaxeaza si se intind iar cand te incordezi ti se par mai mari...dar dupa revin la forma normala.