| andrei1axxx1 a întrebat:

Practic handbalul si as vrea sa imi cumpar niste adidasi de sala calitativi, sa coste in jur de 200 lei ( Adidas, Kempa, Asics...) imi puteti da niste link-uri?

2 răspunsuri:
| Mastershot96 a răspuns:

Nu te supara ca sunt putin offbig grin Dar decat sa cumperi online mai bine cauti un magazin din zona ta. Online risti sa iei "teapa" + ca nu stii sigur daca iti vin adidasi etc..deoarece numere difera de la x la y...Nu ai specificat macar localitatea de unde esti. Poate iti puteam recomanda niste magazine...Bafta!

| andrei1axxx1 explică (pentru Mastershot96):

Eu nu am cerut neaparat magazinul...am cerut modele de adidasi pentru sala...nu prea ma ajuti asa!