| ZdobșiZdub a întrebat:

Buna seara, ce parere aveti de calificarea Romaniei la Euro 2024?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce altă părere as putea avea dacă nu una bună?
Hm, ce intrebare!

| ZdobșiZdub explică (pentru darrio2007):

Greseala mea?

| darrio2007 a răspuns (pentru ZdobșiZdub):

Daca tot intrebi, da.

| ZdobșiZdub explică (pentru darrio2007):

Oki

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au avut noroc de o grupa mega usoara.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur nu vor face nimic la Euro asa ca ne bucurăm degeaba, niste gloabe bă

| relian a răspuns:

Echipa slaba, e de liga a 7a, cum se duc asa si or sa vina inapoi, adica rapid laughing

| J0B0MAT a răspuns:

O părere bună.

| ReddY25 a răspuns:

Greul de abia amu începe

| LordCristobal a răspuns:

O calificare obtinuta cu mult noroc.

| vodami92 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic spun! cred ca tot astia din afara sunt mai buni! noi doar daca facem egal! o victorie scoatem greu! la infrangeri suntem primii! oricum jucam la plesneala! ne este sila si sa dam cu sutul in minge! asa de sila ne este! oh dar aveam jucatori buni odata! antrenori la fel! la jucatori acum constat si eu! ca aia de altadata ce aveau cumva impresar! pai daca voiau aia sa se transfere la ce club voiau ei! nu puteau! sau ma rog erau si rigorile alea adica ca nu te voia antrenorul mai mult! si ca nu impresarul ar fi de vina! astia de acum oricum nu le pasa! ca au toti impresari! tatuaje cercei masini iubite! tot luxul! inainte faceai foamea si setea ca fotbalist!