| Hasss a întrebat:

Buna seara TPU!

As dori sa ma apuc de pariuri online deoarece m-am plictisit sa merg 1 kilometru pana la o agentie de pariuri laughing

Din ce m-am documentat pe internet am ales site-ul Unibet

Dar problema-i urmatoarea si anume retragerea banilor

am vazut ca singura metoda de a retrage bani este transfer bancar. Eu am decat 1 card de la ing. deci nu am ce face cu el...

Presupun ca-mi trebuie un cont bancar.

Ce trebuie sa fac ca sa am un cont bancar?

Ma duc la doamna de la banca si ce ii zic? laughing

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti merge un km cu bicicleta, si pe jos nu e mare lucru asa mai dezvolti musculatura picioarelor. Cu cardul ING poti face cumparaturi si sa platesti online ce vrei.

| Hasss explică (pentru mgtow):

Daca las bicicleta 5 minute afara nu o mai gasesc dupa laughing

| mgtow a răspuns (pentru Hasss):

Pui 2 lacate de nivel 3 in foruma de U si o gasesti, saua o iei cu tine