| ade7love a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Ma numesc Adelina, am 17 ani si sunt foarte buna in ceea ce priveste sportul. Dar nu sunt inscrisa la niciunul pentru ca parintii mei nu ma pot finanta in asta. Vreau sa gasesc un club sportiv care sa ma finanteze in sport, dar nu gasesc si de aceea apelez la voi. Cum pot gasi un asa club sportiv? D-au funda. Multumesc...

Răspuns Câştigător
| Raul3456 a răspuns:

Pai... e destul de usor daca esti cu adevarat buna, adica trebuie sa te faci remarcata, tu probabil vrei ceva gen o bursa... daca un club vede pe cineva cu potentia in mod normal il v-a finanta(daca chiar merita)

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu te finanteaza nimeni. poti incepe acasabig grin

| ade7love explică:

Scuze,am uitat sa specific. Practic in mod special fotbalul.

| ade7love explică:

Am inteles, dar la mine in liceeu nu e un club sportiv. Asta e problema mea ca nu stiu cum gasesc unul. Ma puteti ajuta cu sfaturi, va rog?

| Adelina_Ade_1991 a răspuns:

Dar nu ai spus la ce tip de sport esti foarte buna.