| PavelMagelan a întrebat:

Buna sunt baiat, si la ed fizica va trebui sa facem un fel de coregrafie, adica va trebui sa facem vreo 6 exercitii de gimnastica, imi puteti spune va rog cum sa fac asta

Sau imi puteti spune exercitii de gimnastica, dar care sunt mai usoare pentru baieti

5 răspunsuri:
| Andyᵗᵐ a răspuns:

6? Doar 6? Esti norocos atunci.
1.Sarituri ca mingea
2.Sarituri cu genunchii la piept
3.Genoflexiuni
4.Rotari de maini
5.Rotari de picioare
6.Bazinul.

| PavelMagelan explică (pentru Andyᵗᵐ):

Nu nu din astea, ci exercitii de gimnastica

| bObby123 a răspuns:

Poti incepe asa:
1. rastogolire inainte din apropiat in apropiat
2. rastogolire inapoi din apropiat in apropiat
3. Rastogolire din apropiat in departat
4. Lumanarea
5. podul de jos
6. roata. cam atat ar fi usor dar daca tu poti mai poti face si :
stand in cap
stand in maini
podul de sus
spagatul

| florin422004 a răspuns:

Fa geloflexiuni, flotari, sarituri ca mingea etc. mai stii tu

| luma a răspuns:

Adress: Final version-server creator DMC
Ping: 14
Mode:R-zone v0.1
Map: San Andreas
Ip: 94.176.163.59:7777
primi 10 care intra promesc 30 rp cate o masina( avem multe infernus si bullet) si 10000000 de dolari