| lovee2015 a întrebat:

Buna sunt fata am 14 ani si am la brat 37 cm credeti ca este bine, pot sa fac si genuflexiuni cu bara de 100 kg.

7 răspunsuri:
| ovidiu97 a răspuns:

Daca ai 37 cm si nu esti grasa eu zis ca e foarte bine...

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nici la presa nu pui tu 100 kg

| Tinna666 a răspuns:

100 kg?laughingpe bune? Chiar crezi ca poti ridica 100 de kg?

| LimonadaBaa a răspuns:

Putin de tot, doar 37? Ar trebui minim 40...Genoflexiunile trebuie' sa le faci cu minim 120 de kg, deci, mai ai de muncit.

| lastOne a răspuns:

Pe 18 aug aveai 12 ani, pe 26 august ai 14... fat frumos sau in cazul tau ileana cosanzeasa sunt basme.

| Cosmin86 a răspuns (pentru lastOne):

Nu realizezi ca pune intrebarile la misto? laughing)

| FlorinaNicoleta a răspuns:

E foarte bine, stai liniștită. Continua tot așa Felicitări și succes