| Emilia1015 a întrebat:

Sunt fata, am 14 ani si vreau sa ma mai inalt ce exercitii imi recomandati dar care dau si rezultate in cel mult 2 luni.Nu pot sa practic un sport pentru ca stau la tara.Dau funda.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Lina1993 a răspuns:

Buna! in primul rand, nu se vor vedea rezultatele in doua luni, oricat de bune ar fi exercitiile. Corpului ii ia ani sa se 'lungeasca' (si oricum vei creste fabulos pana pe la 18 ani, asa ca ar fi bine sa ai rabdare). Basketballul ajuta foarte mult, dar trebuie practicat cel putin doi ani. La fel de bine ajuta si inotul, dar si acesta trebuie practicat cel putin un an, doi. Avand in vedere ca stai la tara, tot ce poti sa faci este sa improvizezi. De exemplu, sigur gasesti tu vreo bara din asta metalica pe care se usuca covoarele, si de care te poti agata. Dar repet, nu ai cum sa te inalti in doar doua luni.

1 răspuns:
| Eviix a răspuns:

Cauta pe youtube. Si faci in fiecare seara/dimineata.