| Ada78 a întrebat:

Am 10 ani, sunt fata si vreau sa practic un sport.Ce sport imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| PavelLarisaIonela a răspuns:

Poți practica handball, tenis, batminton, voleiul etc...Sunt sporturi foarte frumoase si perfecte pentru o fata.

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Iti recomand sa te duci la handbal.

| darrio2007 a răspuns:

Tu stii ce-ti place ca fata. Daca ti-as recomanda box ce ai face?

| Ada78 explică (pentru darrio2007):

Pai poate m-as duce totus.Dar dupa ceva timp as renunta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sport asa erau pe vremuri denumite televizoarele portabile, sport. ai avut?

| T0T a răspuns:

Bătaie, mingea, palete etc.

| peperonies a răspuns:

Sah.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Carting,culturism,pescuit,Wrestling,Surf.
Funda?

| BuffaloSoldier a răspuns:

Buna! Eu unul iti recomand Handballul
Este un sport chiar foarte frumos si bun pentru fete
Sora mea il pratica de la 11 ani si o ajuta mult. Bafta! big grin

| aAr0nFTW a răspuns:

Pai, daca esti fata iti recomanda batminton sau daca nu iti place, dupa parerea mea ar fi frumos sa faci Tennis!

| DianaMartinez a răspuns:

Gimnastica ritmica, voley, badmington