| MRmariusica a întrebat:

happy Am doua delea de facut greutati care au 0.5 kg ( am aproape 12 ani ), ce exercitii as putea face cu ganterele laughing pentru marirea vitezei si fortei pumnului. Raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Multumeste-mi cu o funda mai bine tongue

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Incearca sa le ti bine si sa lovesti ca si cum ai da cu pumnul ca sunt usoare sau sa ridic de jos in sus cu mana intinsa in fata si gantera o ti cu degetele in jos.

| MRmariusica explică (pentru RobertMoon):

Multumesc! big grin

| RobertMoon a răspuns (pentru MRmariusica):

Multumeste-mi cu o funda mai bine tongue

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

La 0.5kg nu stiu daca simti ceva... sfatu meu mai repede faci tractiuni si flotari