| Silviu765 a întrebat:

As dori sa imi sugerati niste exercitii pentru un abdomen mai plat!

5 răspunsuri:
| sNukki a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch se cunoaste diferenţa intr-o saptamana...
Garantez pentru aceste exercitii... si eu le-am facut de cateva ori, dar nu ma pot tine de ele :))

| Cosmin86 a răspuns (pentru sNukki):

Intr-o saptamana? Doar daca ai un metabolism foarte ridicat. Mie mi se pare cam stupid programul ala din clip

| sNukki a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu vorbesc din proprie experienta. Am lucrat o saptamana si ceva... si se vede diferenta. Nu am zis ca Hocus-Pocus, patratele.

| Cosmin86 a răspuns (pentru sNukki):

Daca vrei doar patretele poti sa nu faci abdomene deloc, daca ai metabolism ridicat sau mananci ce trebuie ( alimentatia conteaza 90 % ) poti avea, cunosc oameni care nu au mai facut niciun exercitiu de cel putin 6 ANI si au

| deathy a răspuns:

Daca faci abdomene nu vei da grasimea jos de la burta ci doar vei lucra muschii abdominali=> vei avea patratele mai mari dar nu vizibile. Ceea ce ai tu nevoie este cardio(inot, alergat, mers cu bicicleta, saritul corzii etc)timp de minim 30 de minute zilnic.