| anonim_4396 a întrebat:

Ce sport credeti ca ar fi cel mai bine sa fac? Am 12 ani, nu sunt grasa si am cam 1.58 sau 1.60?

7 răspunsuri:
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Baschetul nu prea imi place, nici karate, iar inot fac vara.

| R0co3 a răspuns:

Tenis

| ady_3580 a răspuns:

Volei, Alergat

| Vάℓєяἷล a răspuns:

Baschet cit mai multt, alergaturii.

| Dragos00098 a răspuns:

Handbalul sigur iti va place. Apuca-te si vei vedea. Eu fac handbal de 2 ani si este minunat. Funda?

| lacrima_9705 a răspuns:

Eu fac karate pentru ca sa stiu eu sa ma apar. e foarte frumos chiar daca esti fata. sa stii sa te apri

| MihneaiS a răspuns:

Ai o inaltime corespunzatoare varstei.
Dar daca totusi te intereseaza un sport incearca inot, baschet, volei sau handbal