| cristina_8819 a întrebat:

Hey! am 1.58 m si 56 kg credeti ca sunt prea grasa? daca da ce as putea sa fac sa mai slabesc...

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu cred ca esti grasa cred ca doar tu te consideri asa in creierasii aia ai tai de copila.mie unul mi ar placea sa am o prietena cu aceste dimensiuni in fine acum daca tu te consideri plinuta cam cit ai vrea sa ai; la 1 58.48 de kg? cred ca ai fii prea slaba cred ca te uiti prea mult prin reviste ori la tv...si nu te mai lua dupa toata lumea cred ca ai un corp frumos...sincer tie iti place cum arati in oglinda? Daca da ramai asa. daca nu incearca sa mai slabesti dar nu prea mult doua trei kilograame

| Saya_1767 a răspuns:

Este bine, dar ar trebui sa mai slabesti 4-5 kghappy
Fa gimnastica si la orele de sport fi activa,nu manca dulciuri si alimente prajite.
Apropo,incearca tae-bo, este un exercitiu cardio care chiar daca o sa ti se para banal, transpiri foarte multwinkingGasesti pe youtube filmulete.

| house07 a răspuns:

In primul rand "credeti" e gresit. Se scrie "credeti".
Fa-ti grija pentru felul in care scrii si vorbesti, pe urma gandeste-te la cum arati.Si da, esti o grasa.Nimeni nu te place.

| PinkDea a răspuns:

Ar trebui sa ai 48 de kg la 1.58

| WatchYourBack a răspuns:

In afara de ce s-a mai spus, incearca sa mananci regulat, si nu la ore foarte tarzii. Oricum, mananca seara cu cel putin o ora inainte sa te duci la culcare.