| Andrei1499 a întrebat:

Cine imi poate spune un pronostic pentru meciul de diseara dintre Romania - Ungaria si un link cu lotul sau pareri?

Răspuns Câştigător
| victor987 a răspuns:

3-1 Romania bv ca tii cu Inter...

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dupa componenta si valoarea loturilor:
Ungaria-Romania=0-2

evenso
| evenso a răspuns:

Cred ca va fi un 0 - 2 Ungaria - Romania. sad

| alexs99 a răspuns:

Eu zic ca o sa bata Romania cu 1-0.Gasesti echipa de start aici:
http://www.gsp.ro/
http://www.digisport.ro/

| Ibrahimovic a răspuns:

3-1 pentru Romania ( Mutu, Torje, Mutu)!

| Morphines a răspuns:

2-2! Lotul il gasesti pe Prosport.rowinking

| SatanaExistă a răspuns (pentru Morphines):

Felicitări pentru rezultat, te-am luat in râs înainte de meci când am văzut răspunsul tau...

| Morphines a răspuns (pentru SatanaExistă):

Thks, pacat ca n-am jucat la pariuri laughing Sunt Tatal Omida

Răspuns utilizator avertizat
| NesScaFe a răspuns:

Eu zic ca bate Romania sau face egal happy

| SatanaExistă a răspuns:

Ciudat mi se pare că totuşi Ungaria este favorită la casele de pariuri...

Eu personal spun că o să câştigăm lejer 0-2 România este mult peste Ungaria