| thecezar a întrebat:

Buna TPU cum as putea sa ma pregatesc la tenis sunt incepator funda, nu am mai jucat niciodata.

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Pentru a te pregati la tenis trebuie sa exersezi cat mai mult la perete, acest exercitiu iti va dezvolta viteza de reactie si forta si precizia loviturilor.

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Daca te pregatesti banuiesc ca o sa mergi la un club ceva. O sa inveti acolo mai multe!

Răspuns utilizator avertizat
| PVAAVU a răspuns:

Antreneaza-te si nu-ti fa griji, ca mai sunt multi in situatia ta.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| xtembix a răspuns:

In primul rand hidrateaza-te bine, imbraca-te cat mai lejer si racoros. Repeta cateva tehnici, cum ar fi sa arunci mingea, alearga cateva ture de teren sa fii sigur ca nu obosesti prea tare.

| comsacodrut a răspuns:

Antreneaza-te

| lairon a răspuns:

Invata sa lovesti mingea si asigurate ca ai o coordonare buna ochi mana si antreneazate sa fugi dupa minge si asigura-te ca poti lovi mingea cu destula forta si fa conditie fizica

Răspuns utilizator avertizat