| SilviuBoss a întrebat:

Eu apartin unei echipe de fotbal campioana pe tara din vaslui.Si merg si la scoala si am note numai de 10. Ce spuneti sa ma tin de scoala pana in clasa a douasprezecea si sa ma tin si de fotbal? Sau sa ma pun sa invat si mai bine la scoala si sa ma las de fotbal?(Eu sunt capitan fundas central).Am oferte de la alte echipe. ajutati-ma! Nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Tinete de amandoua.
Imparte eficient timpul intre fotbal si scoala.
Asta e cea mai buna soluție.
Numai bine!

| SilviuBoss explică (pentru MadRaven):

Da dar din clasa a douaspzecea trebuie sa plec la facultate n-am cum sa ma tin de amandoua nu stiu ce sa fac as face scoala pana in clasa a douasprezecea dupa sa merg la Academia lui gheorghe hagi si sa invat si acolo la scoala si fotbal

| MadRaven a răspuns (pentru SilviuBoss):

Păi aşa e perfect :d