| JackDali a întrebat:

Imi puteti spune cu ce sa umplu un sac de box ( ceva ce se poate gasi ), si din ce sa fac sacul ( " ambalajul " ). Va rog.

Răspuns Câştigător
| Hades98 a răspuns:

Sacul poti sa-l faci dintr-un sac din acela vechi si gros, mai gasesc doar la tara asa ceva. si dupa ce-l umpli sa-l dai cu banda adeziva tot sacul, un amic si-a facut odata dintr-un sac de genul, l-a umplut cu tarate si l-a bandajat tot.
Super tare a iesit sacul, il mai poti umple cu rumegus si ceva mai tare. depinde prima data in ce bagi

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nisip. Pentru ca este greu.

| RaduDenis a răspuns:

Un sac cu nisip e ideal

| JackDali explică (pentru RaduDenis):

Si sacul care trebuie umplut de unde il iau?

| JackDali explică:

Si de unde iau sau din ce sa fac sacul?