| Hangover a întrebat:

happy In aceasta vara parintii mei tin neaparat sa fac un sport, si acest sport sa-l practic toti anii de liceu deci vreau sa va intreb ce sport este cel mai bun pentru o dezvoltare frumoasa si armonioasa a corpului? Adica eu inca sunt in plina dezvoltare si caut un sport in care sa mai cresc in inaltime si sa mi se contureze corpul frumos (sexy pe scurt laughing ) In Focsani nu este bazin de inot mare deci pica din schema inotul desi am auzit ca acest sport ar fi cel mai bun. Am auzit ca atletismul e bun pentru o dezvoltare armonioasa doar ca te lasa mic la inaltime :-s Mentionez ca am 14 ani si nu am cine stie ce preferinte cu privire la un sport. Sper sa ma ajutati si sa-mi dati sfaturi bune. Am nevoie! big grin big grin (fundulision!)

Răspuns Câştigător
| Ivanovicius a răspuns:

Tenisul este un sport perfect pentru vara, cat si pentru o fata! E distractiv, relaxant si te ajuta sa te mentii in forma. Noroc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca totusi inotul, e relxant, e sanatos, antreneaza multi muschi si nici nu stii cand ai nevoie sa stii sa inoti bine.

| Baton a răspuns:

Sportul trebuie sa il faci din placere sau din pasiune, iar corpul modelat frumos vine de la sine.ideea e ca trebuie sa iti placa ceea ce faci

| LucianP a răspuns:

Salut.pai inotul era cel mai bun, altceva nu stiu ce sa iti recomand...si nu trebuie bazin de inot neaparat. mai cautawinking

| alina_8632 a răspuns:

Buna! pai cred ca cel mai mult te-ar ajuta baschetul sau handbalul:* bafta(la facut corpul sexilaughing

| Anonim22341 a răspuns:

Handbalul este un sport foarte bun, bafta! Funda?