| S7ukiGirl a întrebat:

La ce te ajuta saritul corzii?
Si daca puteti lasati-mi niste site-uri unde pot gasi scheme de sarit coarda.
Mss!

Răspuns Câştigător
| spinake a răspuns:

Coordonare, iti creste metabolismul, iti cresti musculatrua bratelor, muschilor de la spate, gambe, umeri. cred ca astea ar fi cele mai importante cat despre scheme icearca cu un picior, doua picioare... Improvizeaza

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Daca ai sa faci scheme cd sari coarda sigur iti rupi gatul

| eu_5525 a răspuns:

Pai din cate stiu eu slabestiwinking si iti faci pielea ferma din moment ce muschii aktioneaza in timpul sariturii.