| TironnnSHOU a întrebat:

Se apropie El Clasico!
Barcelona vs Real Madrid!
Cine credeti ca va cistiga?
Eu cred ca Barcelona!
Astept mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| OmulStrazii a răspuns:

Clar, Barcelona! Avand in vedere ca intra si Suarez eu sunt convins ca o sa castige Barca!

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Real Madrid love struck

| RaduTN a răspuns:

Barcelona.
Si iar fetita C.Ronaldo va incepe sa planga pe teren ca a pierdut un meci...

| PreaTareღ a răspuns:

Sunt echipe foarte bune.
Depinde situatia lor fizica in timpul meciului.
Depinde tactica si strategia lor daca au exersat si au inventat faze noi

Pot fii sanse de egal, conteaza portarul si cel care marcheaza.

| TironnnSHOU explică (pentru PreaTareღ):

Conteaza foarte mult și arbitrajul.
Mie frica de asta...

| Dzeko7 a răspuns:

Eu as zice ca fac egal si nu cred ca o sa fie prea spectaculos.

| TironnnSHOU explică (pentru Dzeko7):

Cum poate sa nu fie spectaculos cel mai asteptat meci al anului?
Cred ca esti fan City, și iti place sa urmaresti BPL.

| Dzeko7 a răspuns:

Nu stiu amice pur si simplu asa simt in momentul asta.Si nu-s fan City sunt fan bayern doar ca-mi place de Dzeko.

| LimonadaBaa a răspuns:

Cred ca va castiga Real Madrid cu 3-1.

| dani2404 a răspuns:

Eu de cand stiu fotbal tin cu real madrid, dar acum cred ca va castiga barca, tinand cont ca intra suarez, si realul l-a vandut pe di maria. Realu nu prea mai are schimbari, il are pe isco si cam atat buni, deci cred ca se va termina 2-1 pentru barca.

| TironnnSHOU explică (pentru dani2404):

E frumos pentru un fan Real sa creada ca va câstiga Barca cu 2-1...

| dani2404 a răspuns (pentru TironnnSHOU):

Eu doar sunt realist, dar tot sper sa bata Realu.

| Costache_Marco_1995 a răspuns:

Barcelona