| QKakarikiQ a întrebat:

sper ca am nimerit sectiunea. oricum as dori sa stiu si eu un program pentru sala dar cu ajutorul acestui program sa se vada ca lumea ca muschii sunt definiti in.2 luni-3.Si inca ceva, merg zilnic la sala..deci odata cu programu sa imi spuneti si daca e ok sau nu, cat despre alimentatie ma descurc ^.^

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Muschi in 2-3 luni? apuca-te de sah, muschii se fac in ANI de zile, cu antrenamente serioase ( nu zilnic, ca un copil mic ) + 5-6 mese consistente pe zi.

repet : apuca-te de sah sau de alt sport

| Wehes a răspuns:

De cand am vazut, '' sa se vada ca lumea muschii si in 2-3 luni '' am zis ca nu ma, mai obosesc sa raspund dar ma mananca in fund.
Deci, in primul rand. Sala pentru 2-3 luni mai bine STAI ACASA.
Muschii aia nu cresc in 2-3 luni, cresc in 2-3 ani. Probabil esti altu care face sala doar in vacanta, asa ca mai bine nu te apuca, ori te apuci sa faci ani ori lasa-te.

| AskAlex a răspuns:

Prietene nu vreau sa te insult, dar in viata ta nu o sa vezi rezultate dupa 3 luni de sala, poti sa folosesti orice program vrei tu, rezultate atat de usor niciodata. Daca vrei sa te apuci serios eu sunt dispus sa iti dau un program, dar o sa dureze macar 7 luni pana o sa vezi rezultate satisfacatoare. http://www.bodybuilding.com/......intro.html

| QKakarikiQ explică:

Ok,stiam si eu ca doar in ani de zile se fac muschii aia..ca la profesionisti dar atunci va intreb: cum de un prieten de a meu ft slab in 2-3 luni are muschii lu Alex Velea (aproximativ)?