| nicu_4067 a întrebat:

daca vreau sa-mi cresc masa musculara insa nu merg la sala dar in schimb ma antrenez dupa un program corect si am o alimentatie corecta imi pot creste muschii?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Da, dar destul de putin

| LegionarulRoman a răspuns:

Incearca sa iti faci rost si de gantere reglabile macar pana la 10kg

| nicu_4067 explică (pentru LegionarulRoman):

Am gantere

| LegionarulRoman a răspuns (pentru nicu_4067):

Bun! atunci poti sa lucrezi toti muschii corpului!

| SeRk4NN a răspuns:

DA,eu am 16 ani fac de 1 an flotari si am o alimentatie buna,rezultatele se vad la mine, cum aratam inainte si cum arat acum, e o foarte mare diferenta, fa in continuare flotari si mareste seriile cand crezi tu, faci 20 azi, maine 30, in fiecare zi cate 10 in plus ai sa vezi ca o sa ai rezultate mari, nu te apuca de fiare nu e bine