| Arnold2893 a întrebat:

Se pot dezvolta muschii in 3-4 luni de sala cu un program corect si cu alimentatie buna?

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu foarte mult, dar se pot dezvolta.

| lpavel a răspuns:

Binenteles! Intr-un oarecare mod, nu te astepta sa devii ca Arnold in 3 luni... big grin

| Arnold2893 explică (pentru lpavel):

Eh laughing))

| lpavel a răspuns (pentru Arnold2893):

Razi,razi dar stiu ca ti-ar fi placut... big grin

| Arnold2893 explică (pentru lpavel):

Ma intereseaza sa mai dezvolt muschii pentru ca fac fotbal, nu vreau sa fiu culturist laughing

| lpavel a răspuns (pentru Arnold2893):

Daca alea 3-4 luni nu ti le dedici culturismului NU vei avea rezultate, o sa fi exact ca si cum NU ai fi facut nimic! Nu poti practica 2 sporturi odata, e foarte important acest lucru, retine asta! Bafta!

| RobertMoon a răspuns:

Va apărea o oarecare schimbare dar sa nu te astepti sa te întrebe cineva dupa 3 luni daca faci sală, muschii se fac in timp, in ani de zile si blabla bla.

| kiri11 a răspuns:

Daca exersezi zilnic si corect, cu siguranta happy

| stefaniacristina77 a răspuns:

Daca respecti programul salii si cel al alimentatiei, in 3 luni de zile vei vedea cu adevarat schimbari iar muschii vor incepe sa se dezvolte chiar si dupa 2 luni

| Madalin01 a răspuns:

Vei pune masa pe tine daca respecti programul alimentatia si foarte important perioada de recuperare.

| RaisaPretty a răspuns:

Da. Daca e sa te duci de 4 -5 ori pe saptamana sa faci exerictii corecte. Daca te ajuta si instructorul.